KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334200

nr 1733 4200

Rolf Kerslow

(1934-2004)

Oljemålning, Rolf Kerslow (1934-2004), Stilleben. Signerad, daterad -65. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 19:10:23